GALERIE Online - podzim 2015

Děkuji Šárce za popisky k fotografiím z táborů skautek, objevení chyby v GALERII Online a její nápravu.

GALERIE 2012

Děkuji především Kátě za pomoc při geotagování fotografií.

GALERIE 2009

Letos mé poděkování patří všem, kteří se nechají vyfotit. Není to jen tak chvíli v klidu postát nebo překonat stud. Ale i v těchto vypjatých situacích vznikají krásné fotografie.

GALERIE 2008

Mé poděkování patří všem majitelům GALERIE. Těší mne Váš zájem o tuto sbírku fotografií, dokumentů a videí 1. oddílu skautů Žamberk.

GALERIE 2007

Letošní poděkování patří všem stálým přispěvovatelům. Bez jejich podpory by GALERIE nerostla tak, jak roste nyní.

GALERIE 2006

Chtěl bych poděkovat hlavně především Džoukovi (to jako moc) a Kvakinovi za nalezení spousty chyb, kterých jsem se dopustil v předchozích vydáních GALERIE.

GALERIE 2005a

Chtěl bych poděkovat hlavně všem novým přispěvovatelům do GALERIE (Rik, Tarzan, Tygr) a dále pak určitě všem, co mi pomohli s tímto vydáním GALERIE.

GALERIE 2005

Chtěl bych poděkovat Vám všem, kteří jste mi pomohli v realizaci letošní GALERIE. Všem, kteří našli nějakou chybu nebo nedostatek a zasloužili se tak o nápravu.

GALERIE 2004

Chtěl bych poděkovat Vám všem, kteří jste fotografií, upomínkovým listem, diplomem nebo jinak, pomohli k vydání letošního CD.

GALERIE 2003

Chtěl bych poděkovat především:
  • firmě Svoboda - Kroul, Hejnice za možnost naskenovat fotky,
  • Blešákovi za poskytnutí fotek,
  • Kimovi za poskytnutí fotek z let, která já nepamatuji,
  • Bondymu za pomoc ve finální fázi,
  • všem ostatním za poskytnutí fotografií, článků, pomoci atd.