Pro přístup do galerie je potřeba se zaregistrovat a zaplatit registrační poplatek 250 Kč. Důvody jsou uvedeny na úvodní stránce.

1. Napiš mi na martin.kroul@skaut.cz své přihlašovací jméno, které bude splňovat následující:

• bez háčků a čárek,
  • malá a velká písmena, číslice (NE speciální znaky jako např. ?:! atp.),
  • minimálně tři znaky.

2. Zaplať prosím registrační poplatek ve výši 250 Kč. Buď:

• přes přiložený QR kod (do poznámky pro příjemce dopiš své přihlašovací jméno),
  • převodem na účet č. 231697976/0600 (do poznámky pro příjemce dopiš své přihlašovací jméno),
  • po předchozí domluvě v hotovosti, např. přes vedoucí oddílu, rádce atp.

QR kód pro zaplacení

3. Zašlu Ti e-mailem přihlašovací údaje:

• přihlašovací jméno: Tebou požadované,
  • heslo: jednorázové - po prvním přihlášení si ho změníš na jiné.

4. Přihlaš se do Skautské galerie na https://skautskagalerie.cz kliknutím na ikonu Ikona přihlášeni na pravé straně horního menu.

5. Nastav si nové heslo:

• po úspěšném přihlášení klikni na ikonu zubatého kolečka vpravo nahoře a pak na Můj profil,
  • změň si heslo,
  • nezapomeň vše uložit kliknutím na tlačítko Použít,
  • kliknutím na Zobrazit galerii (vpravo nahoře) se vrátíš na úvodní stránku galerie a můžeš začít prohlížet fotky a videa (odkaz Galerie v horním menu).

6. Prohlížej fotky a videa, komentuj a hodnoť je hvězdičkami, vytvářej si svou sbírku oblíbených,...

Druhé Roverské Auto a stopař Mac