Skautská galerie - leden 2023

Galerie dnes, 27. 1. 2023, překonala hranici 20 000 fotografií a videí. Hlavní poděkování patří opět Žáže, která mě zásobuje fotografiemi a trpělivě popisuje přidané i starší fotky.

Díky Žážo, Žážiku, Žanetko.

Skautská galerie - podzim 2020

Začíná babí léto, všude lítá ten virus a Žáže mají trhat moudráky. Má tedy spoustu času (a ještě bude mít) na popis fotek. Už jich během pár dní popsala mnoho a chvílemi to vypadá, že má strach, aby ještě vůbec měla co popisovat. Děkuji.

Fotky, které Žáža popsala, jsou v Novinkách vždy za názvem akce označeny (Ž).

Panorama z Ohebu s Matesem - Železné hory 2014

GALERIE Online - podzim 2015

Děkuji Šárce za popisky k fotografiím z táborů skautek, objevení chyby v GALERII Online a její nápravu.

GALERIE 2012

Děkuji především Kátě za pomoc při geotagování fotografií.

GALERIE 2009

Letos mé poděkování patří všem, kteří se nechají vyfotit. Není to jen tak chvíli v klidu postát nebo překonat stud. Ale i v těchto vypjatých situacích vznikají krásné fotografie.

GALERIE 2008

Mé poděkování patří všem majitelům GALERIE. Těší mě Váš zájem o tuto sbírku fotografií, dokumentů a videí 1. oddílu skautů Žamberk.

GALERIE 2007

Letošní poděkování patří všem stálým přispěvovatelům. Bez jejich podpory by GALERIE nerostla tak, jak roste nyní.

Světlušky v žebříku - Tábor Machov 2011

GALERIE 2006

Chtěl bych poděkovat hlavně především Džoukovi (to jako moc) a Kvakinovi za nalezení spousty chyb, kterých jsem se dopustil v předchozích vydáních GALERIE.

GALERIE 2005a

Chtěl bych poděkovat hlavně všem novým přispěvovatelům do GALERIE (Rik, Tarzan, Tygr) a dále pak určitě všem, co mi pomohli s tímto vydáním GALERIE.

GALERIE 2005

Chtěl bych poděkovat Vám všem, kteří jste mi pomohli v realizaci letošní GALERIE. Všem, kteří našli nějakou chybu nebo nedostatek a zasloužili se tak o nápravu.

GALERIE 2004

Chtěl bych poděkovat Vám všem, kteří jste fotografií, upomínkovým listem, diplomem nebo jinak, pomohli k vydání letošního CD.

GALERIE 2003

Chtěl bych poděkovat především:
  • firmě Svoboda - Kroul, Hejnice za možnost naskenovat fotky,
  • Blešákovi za poskytnutí fotek,
  • Kimovi za poskytnutí fotek z let, která já nepamatuji,
  • Bondymu za pomoc ve finální fázi,
  • všem ostatním za poskytnutí fotografií, článků, pomoci atd.

Náš odvoz domů - tábor skautů 1998