Jak jsme havarovali

Dnes nezačnu nejspíš úplně pozitivně. Před čtrnácti dny v sobotu havarovala databáze, která pohání GALERII Online. Většinu věcí, nastavení atp. se mi snad podařilo opravit. Můžeš se ale setkat s tím, že se do GALERIE Online nebudeš moct přihlásit - Vaše heslo to nebude akceptovat. Řešení jsou tři:

1. Stále se mohu přihlásit (jsem přihlášen)
Dobrá zpráva. Klikni na kolečko nastavení vpravo nahoře a nastav si znovu heslo (klidně stejné). Nezapomeň nastavení uložit kliknutím na tlačítko Použít.

2. Nemohu se přihlásit
Dole na úvodní stránce GALERIE Online je odkaz Uživatel, pak Zapomněl jsem Uživatelské jméno/Heslo a Požádat o reset e-mailem. Zadejte svůj e-mail, který máš v systému zadaný, v doručeném e-mailu (pro jistotu zkontrolujte spam) klikni na odkaz a nastavte si nové heslo.

3. E-mail nedošel
Příčiny mohou být dvě - e-mail byl smazán jako spam nebo nemáš v GALERII Online vyplněný mail. Ať tak či onak, napiš mi na martin.kroul@skaut.cz a nastavím Ti dočasné heslo, které si změníš stejně jako v bodě č. 1.

Za komplikace se omlouvám, i jedničky a nuly prostě někdy onemocní.

 

Nové fotky a videa:
Středisková výprava - 31. 1. - 2. 2. 2016, Lanškroun
Středisková výprava (vlčata a světlušky) - 5. - 7. 2. 2016 - Dvůr Králové nad Labem
Tábořiště - 27. 2. 2016, Václavova Seč
Oddílová schůzka - 19. 2. 2016 (skautky)

 

Popisky:
Vánoční výprava - 19. - 21. 12. 2014, Letohrad (skautky)
Vánoční výprava - 18. - 20. 12. 2015, Bartošovice v Orlických horách (skautky)