Pepik - Tábor 1994
Věnováno památce br. Pepíka.

Josef Trejtnar
1930 - 2001

Právě si prohlížíš soubor fotografií ze skautského střediska Žamberk. Fotky zachycují mnoho skautských roků, počínaje 40. léty 20. století. V tuto chvíli je to přes 20 000 fotografií a videí.

Projekt vznikl v roce 2002 jako sbírka fotek 1. oddílu skautů. A někdy v prosinci toho roku se prvních pár lidí mohlo kochat. Galerie obsahovala 903 fotografií z 63 akcí a úvodní stránka vypadala následovně.

GALERIE 2003

Každý rok okolo Vánoc vycházela nová verze (dvakrát vyšla nová verze i po letních prázdninách). S přibývající velikostí nejprve stačilo jedno CD, pak dvě CD a následně jedno DVD. Od roku 2013 je z důvodu velkého objemu dat galerie dostupná pouze online. Aktuální objem fotek a videí na serveru je 37,1 GB.

Poslední offline galerie už vypadala o poznání lépe.

GALERIE 2012

V horní části této stránky nalezneš užitečné odkazy:

• Co umí? - popis a vysvětlení některých vychytávek v galerii, např. tagů, způsobu vyhledávání atp.
  • Rady pro snadnější ovládání - ukázka obou způsobů, jak si prohlížet fotky a videa, popis ovládacích prvků
  • Poděkování - na galerii nepracuji sám a mnoho lidí mi různým způsobem pomohlo - tady se o nich dozvíš

No a tahle fotka už sem moc tématicky nezapadá, ale je taková pěkná. :)

Na igelitkách